VÝSTAVY SUNNY

 

 

Výstavy "ARENA" PETTO LARGO  /Sunny/


 2.8.2009 - OBLASTNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN-DOLNÝ KUBÍN

ROZHODCA P. MATYÁŠ

   

Hodnotenie: Výborná 1, Víťaz triedy otvorenej, Oblastný víťaz, Víťaz plemena

/V1,VTO,OV,BOB/


25.7.2009-POVODA-ŠPECIÁLNA VÝSTAVA CANE CORSO

Na poslednú chvílu som sa rozhodla prihlásiť Sunny na Špeciálnu výstavu CANE CORSO, ktorá sa koná raz za rok v Povode okres Dunajská Streda. Počet prihlásených CC  až 34. Sunny nastúpila spolu s ostatnými 6 fenami do triedy otvorenej a bola posudzovaná ako prvá. Pán rozhodca aj predchádzajúcich psov v iných triedach hodnotil veľmi dôsledne a dosť prísne, tak som mala veľké obavy, aký posudok od neho dostaneme. Pri diktovaní posudku som počula samé pozitíva na Sunny, jedine nám vytkol mierne spustenú mliečnu žľazu, kedže Sunny bola iba 12 týždňov po šteniatkach.V konečnom hodnotení jej dal známku výborná a posunul nás späť medzi ostatné fenky, ktoré nasledovali.Bola som veľmi spokojná s hodnotením a čakala som ako ohodnotí ostatné. Hodnotenie všetkých psov nahlas prezentoval medzi divákov a ja som si nakoniec po jeho poslednom posudku uvedomila, že Sunny dostala jedinú výbornú, ktorú v tejto triede zadal. V celkovom hodnotení nám dal známku výborná 1, bez titulu. Aj keď sme titul nedostali, s výsledkom som bola veľmi spokojná, také umiestnenie som ani nečakala a ani taký výborný posudok, tak krátko po šteniatkach.

Rozhodca: Václavík Miroslav, CZ

 

Za fotky ďakujem Mirke aj za super spoločnosť po celý deň .


02.11.2008- NITRA-MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV    

    Zúčastnili sme sa našej poslednej tohto ročnej výstavy a zároveň poslednej výstavy v triede mladých. Sunny na tejto výstave získala známku  výborná 2 . /rozhodca Ruskovaara Elena, Fínsko/. Foto z výstavy žiaľ nemáme. Na ďaľšiu výstavu si musíme počkať do januára 2009 v Trenčíne.   

17.8.2008-DUO DANUBE BRATISLAVA -MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV  

    Absolvovali sme ďaľšiu výstavu, na ktorú sme zobrali aj nášho 6-ročného syna,. Bol na takej veľkej výstave prvý krát a nevychádzal z údivu z množstva veľkých psov, ktoré sme stretávali. Sunny na tejto výstave sa veľmi pekne predviedla a získala známku výborná 1   a svoj druhý CAJC.  
 

 


10.8.2008 OBLASTNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN DOLNÝ KUBÍN

    Zúčastnili sme sa menšej Oblastnej výstavy psov všetkých plemien v Dolnom Kubíne. Sunny sa pekne predviedla, p. rozhodcovi sa veľmi páčila a z kruhu sme odchádzali so známkou "výborná 1" a titulom "Víťaz triedy mladých" a so slovami p. rozhodcu, že si máme na ňu dávať pozor, lebo je veľmi pekná. Výstava dopadla nad moje očakávania u obidvoch vystavovaných  mladých feniek, ktoré spolu pekne vychádzajú  a mali za to odo mňa veľkú pochvalu.

       

26.7.2008 ŽITNOOSTROVSKÁ OBLASTNÁ VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN a ŠPECIÁLNA VÝSTAVA PRE PLEMENO CANE CORSO

    Sunny absolvovala bez mojej účasti svoju v poradí piatu výstavu a získala krásnu známku výborná 3. Týmto splnila jednu z podmienok  pre udelenie chovnosti, avšak až po dovŕšení stanoveného veku. Ďaľšie foto z tejto špeciálnej výstavy CANE CORSO je na 
/www.povoda08.wbl.sk/

        

______________________________________________________

13.7.2008 NVP VŠETKÝCH PLEMIEN KOŠICE

    Zúčastnili sme sa našej štvrtej výstavy. Ani neviem ako priebeh celej výstavy opísať, tak asi začnem od konca. Sunny sa umiestnila spomedzi 6 zúčastnených  feniek  so známkou výborná 4. Čo však všetko predchádzalo tomuto umiestneniu?

V skratke asi toto:

  • vôbec sme neboli zapísaní v katalógu, ale nakoniec nás našli v dodatku a vypísali nám na poslednú chvíľu všetky potrebné papiere do kruhu. Podotýkam, že prihláška odišla načas, len nás údajne počítač nezaradil a preto nám neprišla ani návratka.
  • stačila som sa zmočiť po členky v jazierku, keď som chcela ísť Sunny pred posudzovaním osviežiť. Neuvedomila som si, že povrch jazierka môže byť taký klzký, že stačí naň stupiť a už ste v ňom. Len s veľkou námahou sa mi podarilo z neho dostať a najradšej už vtedy som mala chuť odísť. Kto to videl tak asi to muselo všetko vyzerať riadne komicky.
  • a bombónik nakoniec, aby toho nebolo málo: Sunny mi v behu v kruhu o výsledné poradie z neho doslova zdupkala a vôbec sa jej nechcelo vrátiť k hodnoteniu. A dostať tvrdohlavého cca 40 kilového psa nasilu späť, je dosť problematické. Čakala som len na to, kedy mi rozhodca povie, že mám z hodnotenia odstúpiť. Našťastie bol zhovievavý.

    Takže aj tak môže dopadnúť jedna "vydarená výstava", ktorá mi odobrala všetku chuť na ďaľšie.
  

_________________________________________________________

 

8.6.2008 MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV-NITRA

    Sunny v konkurencii 7 feniek sa umiestnila so známkou výborná  bez poradia. Fotky z tejto výstavy žiaľ nemáme, nakoľko sa nám tesne pred posudzovaním vybili batérie. S výsledkami z výstav som doteraz spokojná a už teraz sa tešíme na ďaľšie, ktorých sa zúčastníme so slovami: 

    "Úspech človeka sa skladá z radu neúspechov, pretože každodenne experimentuje a podniká niečo nové, a čím častejšie upadne, tým rýchlejšie sa pohybuje dopredu. Nikdy sa nestane dobrým jazdcom ten, kto nikdy nespadol z koňa, ani ten koho kôň nezhodí zo sedla. Keď už človeka nebude prenasledovať strach, že sa zrúti zo sedla, pôjde skutočne tam, kam má namierené."

/Emerson/

 

__________________________________________________

7.6.2008 - CELOŠTÁTNA VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN - SENEC

    Zúčastnili sme sa našej druhej výstavy a odniesli sme si známku výborná 4  spomedzi piatich zúčastnených feniek.

 

    


____________________________________________

4.5.2008 - CELOŠTÁTNA VÝSTAVA PSOV VŠETKÝCH PLEMIEN - BANSKÁ BYSTRICA     

    Zúčastnili sme sa našej prvej výstavy. Sunny prihlásená v triede mladých. Do kruhu nás v tejto triede nastúpilo spolu osem feniek. My dve spoločne ako úplné začiatočnícky sme boli posudzované ako prvé p. rozhodcom Vladimírom Adltom. Sunny sa umiestnila ako výborná 1  a získala aj titul CAJC /dúfam, že nie posledný/ a veľmi pekný posudok.

    Znovu chcem poďakovať za ňu  jej predchádzajúcim majiteľom a taktiež za pomoc pri prípravách na výstavu. 

  

 

  


TOPlist